Zimní příprava v plném proudu

November 21, 2015

Po letošní závodní sezóně, která se nesla v duchu snahy o návrat do co nejlepší formy jsem se na jejím konci vydal odreagovat na Taiwan. Během tří týdnů, které jsem na tomto krásném ostrově strávil jsem návštívil pár známých, užil si nádhernou přírodu a měl možnost jako první evropan vidět nové místo pro stavbu umělé závodní trati.

 

Do Čech jsem se vrátil pln nových sil a natěšen na tréninkovou dřinu, kterou toto zimní období přináší.

 

Hned v den návratu mě přivítalo velice chladné počasí s teplotou okolo čtyř stupňů, což mě trochu vylekalo, ale to co následovalo a stále panuje je perfektní počasí, které si můžeme pouze přát. Doufám, že vydrží co nejdéle a my budeme moct jezdit na vodě stejně často jako doposud. 

 

Momentálně mi začíná pátý týden přípravy, intenzita se stupňuje, ale zatím je každý i sebenáročnější trénink zábava. Možná je to i díky novým vychytávkám, které mi přípravu zpříjemňují. Jedna je zatím stále polotajná, ale druhou se rád pochlubím. Navázal jsem spolupráci se společností Hiko, která vyrábí dlouhodobě v ČR kvalitní vybavení na vodu. Takže až přijdou teploty blízké nule, budu na to připraven :-)

Please reload

Vítejte na mém blogu!

Na cestách

March 7, 2020

1/10
Please reload

Aktuální příspěvky

March 7, 2020

October 28, 2019

April 18, 2019

December 22, 2018

December 9, 2018

December 2, 2018

October 11, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Tags
Please reload

Sledujte
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 Vít Přindiš