Zimní příprava v plném proudu


Po letošní závodní sezóně, která se nesla v duchu snahy o návrat do co nejlepší formy jsem se na jejím konci vydal odreagovat na Taiwan. Během tří týdnů, které jsem na tomto krásném ostrově strávil jsem návštívil pár známých, užil si nádhernou přírodu a měl možnost jako první evropan vidět nové místo pro stavbu umělé závodní trati.

Do Čech jsem se vrátil pln nových sil a natěšen na tréninkovou dřinu, kterou toto zimní období přináší.

Hned v den návratu mě přivítalo velice chladné počasí s teplotou okolo čtyř stupňů, což mě trochu vylekalo, ale to co následovalo a stále panuje je perfektní počasí, které si můžeme pouze přát. Doufám, že vydrží co nejdéle a my budeme moct jezdit na vodě stejně často jako doposud.

Momentálně mi začíná pátý týden přípravy, intenzita se stupňuje, ale zatím je každý i sebenáročnější trénink zábava. Možná je to i díky novým vychytávkám, které mi přípravu zpříjemňují. Jedna je zatím stále polotajná, ale druhou se rád pochlubím. Navázal jsem spolupráci se společností Hiko, která vyrábí dlouhodobě v ČR kvalitní vybavení na vodu. Takže až přijdou teploty blízké nule, budu na to připraven :-)

Vítejte na mém blogu!
Aktuální příspěvky